امکانات و ویژگی‌های پِی زیتو

ویژگی‌ها

بن تخفیف، بن خرید یا باشگاه مشتریان

 

با ویژگی بن تخفیف در دستیار پرداخت پِی زیتو می توانید در سایت وردپرس و جوملای خود مشتریان وفادار خود را افزایش دهید و فروش سایت خود را دو چندان نمایید. این سیستم قبلا در سایت های بزرگی مثل دیجیکالا انجام می شد و بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

در ابتدا شما اسمی برای بن در سایت خود مشخص می کنید به عنوان مثال "پِی بن" و مشخص می کنید ارزش هر بن چقدر است به عنوان مثال هزار تومان! سپس کاربران با انجام هر تراکنش بر اساس قواعد و قوانینی که شما در تنظیمات بخش مربوط به بن خرید مشخص کرده اید، تعدادی "پِی بن" دریافت می کنند که "پِی بن"ها می توانند تاریخ انقضا نیز داشته باشند، سپس کاربران بر اساس قوانین و تنظیمات شما می توانند در تراکنش‌های بعدی خود از این بن ها استفاده نموده و در تراکنش‌های خود تخفیف دریافت کنند.

تنظیمات مربوط به قوانین و مقررات دریافت بن و خرج کردن آن بسیار حرفه‌ای و کامل است و می تواند تمام شروط و نیازهای شما را پوشش دهد.

بن تخفیف هم کاربران شما را وفادار نگه می داد چون می توانند خرید بعدی را با تخفیف انجام دهند و هم در صورتی که برای بن های سایتتان تاریخ انقضا در نظر گرفته باشید کاربران را ترغیب می کند تا قبل از منقضی شدن بن هایشان مجددا اقدام به خرید از سایت شما کنند.