آموزش دستیار پرداخت پِی زیتو

تنظیمات

تنظیمات بروزرسانی و بک آپ دستیار پرداخت پِی زیتو

در طراحی افزونه دستیار پرداخت پِی زیتو تمام تلاش ما ارائه امکانات مدرن به کاربران و فرآهم آوردن شرایط راحتی در استفاده از افزونه است.

در پِی زیتو نصب و بروزرسانی افزونه و اَدآن های جانبی به صورت درون برنامه ای و با یک کلیک قابل انجام است و همینطور کاربران می توانند از تمام بخش های افزونه پِی زیتو بک آپ تهیه نمایند و در همین سایت و یا سایت دیگری آن را ری استور کنند.

در ابتدای مقاله لازم است یادآوری کنیم که برای استفاده از ویژگی های پِی زیتو در وردپرس و جوملا ابتدا لازم است افزونه دستیار پرداخت پِی زیتو نصب شود و آن را به درگاه ها و افزونه های فروشگاهی سایت خود که نیاز به درگاه پرداخت دارند متصل نمایید، آموزش کامل نصب و راه اندازی دستیبار پرداخت پِی زیتو برای وردپرس و جوملا را می توانید در بخش آموزش و مستندات پِی زیتو مشاهده نمایید.

برای رفتن به تنظیمات بروزرسانی و بک آپ در پِی زیتو بر روی منوی تنظیمات کلیک نموده سپس زبانه بروزرسانی و بک آپ را انتخاب نمایید.

ورود به بخش تنظیمات بروزرسانی و آپدیت پِی زیتو

 

زبانه بروزرسانی

این زبانه فقط برای نسخه های تجاری و حرفه‌ای نمایش داده می شود و در نسخه رایگان این زمانه وجود ندارد.

برای امکان استفاده از نصب اَدآن های جانبی و بروزرسانی درون برنامه ای پِی زیتو لازم است اطلاعات خود را در این بخش وارد کنید.

- موبایل یا ایمیل حساب پِی زیتو: موبایل یا ایمیل حساب کاربری خود که با آن در سایت پی زیتو (my.payzito.net) ثبت نام نموده اید را وارد کنید.

- رمز عبور حساب پِی زیتو:  رمز عبور حساب کاربری خود که با آن در سایت پی زیتو (my.payzito.net) ثبت نام نموده اید را وارد کنید، در صورتی که به این رمز دسترسی ندارید با ورود به سایت my.payzito.net در منوی پروفایل می توانید رمز حساب کاربری خود را تغییر دهید.

زبانه بک آپ

- دریافت فایل بک آپ: در این زبانه می توانید مواردی که می خواهید از آن بک آپ تهیه کنید را انتخاب نموده و با کلیک بر روی دکمه دانلود فایل بک آپ، فایل بک آپ را ایجاد و دانلود نمایید.

- بارگذاری فایل بک آپ: فایل بک آپی که از پِی زیتو در سایت خودتان یا سایت دیگری دانلود کرده اید را می توانید از طریق این آیتم مسیر دهی نموده و با کلیک بر روی دکمه بارگذاری فایل بک آپ اطلاعات فایل را در پی زیتو سایت خود بارگذاری نمایید.

آموزش تنظیمات بروزرسانی و بک آپ پِی زیتو به پایان رسید، هر سوال و مشکلی اگر داشتید می توانید از طریق گفتگوی زنده، تلگرام، واتس آپ و دیگر راه های تماس موجود در سایت به صورت ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید.