آموزش دستیار پرداخت پِی زیتو

تنظیمات

تنظیمات ترجمه دستیار پرداخت پِی زیتو

در طراحی افزونه دستیار پرداخت پِی زیتو تلاش شده تمام بخش های افزونه توسط مدیر سایت قابل سفارشی سازی و اختصاصی سازی باشد که تغییر ترجمه متون هم یکی از این موارد است.

در ابتدای مقاله لازم است یادآوری کنیم که برای استفاده از ویژگی های پِی زیتو در وردپرس و جوملا ابتدا لازم است افزونه دستیبار پرداخت پِی زیتو نصب شود و آن را به درگاه ها و افزونه های فروشگاهی سایت خود که نیاز به درگاه پرداخت دارند متصل نمایید، آموزش کامل نصب و راه اندازی دستیبار پرداخت پِی زیتو برای وردپرس و جوملا را می توانید در بخش آموزش و مستندات پِی زیتو مشاهده نمایید.

برای رفتن به تنظیمات ترجمه در پِی زیتو بر روی منوی تنظیمات کلیک نموده سپس زبانه ترجمه را انتخاب نمایید.

ورود به بخش تنظیمات ترجمه پِی زیتو

 

نکته: شما در زبانه ترجمه، فقط امکان تغییر واژه های پِی زیتو در بخش فرانت اند یا همان بخش کاربری سایت را دارید و نمی توانید در بخش مدیریت افزونه پِی زیتو اقدام به تغییر واژه ها و عبارات نمایید.

باکس جستجوی واژه

در حال حاضر پِی زیتو با دوزبان انگلیسی و فارسی سازگاری کامل دارد.

- ستون: در بالای صفحه در بخش ستون می توانید مشخص کنید متن جستجوی شما در کدام ستون ها جستجو شود.

- شامل: متنی که می خواهید دنبال آن بگردید را در این بخش وارد نموده که می تواند متنی از ترجمه انگلیسی،ترجمه فارسی یا کلیدواژه مورد نظر باشد.

- فقط تغییر کرده ها: با فعال کردن این مورد جستجو فقط در کلید واژه هایی انجام می شود که قبلا اقدام به تغییر آن ها کرده اید.

اصلاح کلید واژه

با پیدا کردن کلید واژه مورد نظر خود در یک ستون می توانید توجمه فارسی آن را تغییر دهید و در یک ستون می توانید ترجمه انگلیسی آن را تغییر دهید.

با کلیک در روی دکمه ویرایش مقابل هر ترجمه امکان ویرایش آن متن فعال می شود و سپس می توانید با کلیک بر روی آیکون ذخیره آن تغییر را ذخیره نمایید.

واژه های تغییر کرده توسط شما در این بخش همیشه با رنگی متفاوت نمایش داده می شوند و با کمک دکمه بازگردانی که در مقابل آنها قرار دارد می توانید ترجمه تغییر کرده را به حالت اولیه برگردانید.

آموزش تنظیمات ترجمه پِی زیتو به پایان رسید، هر سوال و مشکلی اگر داشتید می توانید از طریق گفتگوی زنده، تلگرام، واتس آپ و دیگر راه های تماس موجود در سایت به صورت ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید.