آموزش دستیار پرداخت پِی زیتو

تنظیمات

تنظیمات واریز شناسه دار دستیار پرداخت پِی زیتو

واریز شناسه دار یا پرداخت شناسه دار یک روش انتقال و واریز وجه است که ویژگی های منحصر به فردی را ارائه می کند، برای آنکه با امکانات و شرایط واریز شناسه دار آشنا شوید می توانید به مقاله سرویس واریز شناسه دار در وبلاگ پِی زیتو مراجعه نمایید.

با توجه به ماهیت آنلاین نبودن آن و تاخیر در تسویه سرویس واریز شناسه دار امکان استفاده مستقیم و برخط آن به عنوان درگاه پرداخت آنلاین بر روی سایت ها وجود ندارد، سرویس واریز شناسه برای شارژ کیف پول پی زیتو قابل استفاده است و کاربران پس از شارژ کیف پول خود از طریق واریز شناسه دار می توانند از موجودی کیف پول برای خرید و پرداخت صورتحساب در سایت شما استفاده کنند.

لازمه اولیه استفاده از واریز شناسه دار فعال و تنظیم بودن سرویس کیف پول مشتریان در پی زیتو است که می توانید آموزش آن را در مطلب آموزش کیف پول پِی زیتو دنبال نمایید.

 

فعالسازی واریز شناسه دار در پِی زیتو

در همان تنظیمات کیف پول یعنی در افزونه پِی زیتو بر روی منوی تنظیمات کلیک نموده سپس زبانه تنظیمات کلی و بعد زبانه کیف پول را انتخاب نمایید.

ورود به بخش تنظیمات کیف پول بر پِی زیتو

تنظیمات مربوط به کیف پول قبلا در مطلب آموزش کیف پول پِی زیتو آموزش داده شده در این مطلب گزینه های مربوط به واریز شناسه دار آموزش داده خواهد شد.

- واریز شناسه دار: با فعال نمودن این گزینه امکان واریز شناسه دار برای کاربران فعال می شود و صفحه مربوط به این سامانه در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

- سامانه واریز شناسه دار: پِی زیتو در حال حاضر فقط از سامانه واریز شناسه دار جیبیت پشتیبانی می کند در نتیجه این گزینه پیش فرض بر روی جیبیت قرار دارد.

- کلید ای پی آی (API Key): از طریق سایت جیبیت اقدام به ثبت نام و فعال نمودن سرویس واریز شناسه دار نموده و پس از فعالسازی این گزینه دراختیار شما قرار خواهد گرفت.

- کلید امنیتی (Secret Key): از طریق سایت جیبیت اقدام به ثبت نام و فعال نمودن سرویس واریز شناسه دار نموده و پس از فعالسازی این گزینه دراختیار شما قرار خواهد گرفت.

- توضیحات واریز شناسه دار: واریز شناسه دار دارای یک صفحه اختصاصی بوده که درآن کاربر شناسه های تولید شده خود را مشاهده می کند. در این گزینه شما می توانید توضیحاتی برای کاربران خود در بالای این صفحه قرار دهید تا کار با این سرویس برایشان راحت تر شود.

- نمایش در لیست درگاه ها: همانطور که می دانید در این سرویس کاربر می تواند با واریز شناسه دار اقدام به شارژ کیف پول خود کند. کیف پول معمولا به عنوان یک درگاه در صفحه صورت حساب پِی زیتو به کاربر نمایش داده می شود. اما امکانی برای شما قرار داده شده که بتوانید سرویس واریز شناسه دار را نیز به عنوان یک درگاه در صفحه صورت حساب به نمایش بگذارید تا کاربر متوجه شود که می تواند کیف پول خود را از طریق این سرویس نیز شارژ کند. با فعال کردن این گزینه کاربر در صفحه صورت حساب، بخش انتخاب درگاه، سرویس واریز شناسه دار را نیز مشاهده خواهد کرد که با کلیک بر روی آن پیامی به او نمایش داده می شود.

- عنوان درگاه: در این گزینه می توانید برای درگاه واریز شناسه دار در صفحه صورت حساب یک عنوان در نظر بگیرید.

- توضیحات درگاه: در این گزینه می توانید برای درگاه واریز شناسه دار در صفحه صورت حساب توضیحات در نظر بگیرید.

- لوگوی درگاه: در این گزینه می توانید برای درگاه واریز شناسه دار در صفحه صورت حساب یک لوگو در نظر بگیرید.

- متن پیام پاپ آپ: در صفحه صورتحساب پِي زیتو وقتی کاربر روی درگاه واریز شناسه دار کلیک کند یک پنجره باز می شود و به او توضیحاتی داده می شود که باید او را به صفحه مربوط به دریافت شناسه پرداخت راهنمایی کند تا کاربر در آن صفحه اقدام به دریافت شناسه و واریز کند. شما میتوانید توضیحات و لینک آن صفحه را در این بخش برای کاربر خود قرار دهید.

 

تنظیمات واریز شناسه دار پِی زیتو

 

نکته: هر زمان احساس کردید تنظیمی را به اشتباه انجام دادید یا تغییری را می خواهید به حالت اولیه برگردانید از دکمه بازنشانی کنار آن آیتم استفاده کنید که با آیکون دو فلش به صورت دایره ای نمایش داده می شود.

آموزش واریز شناسه دار پِی زیتو به پایان رسید، هر سوال و مشکلی اگر داشتید می توانید از طریق گفتگوی زنده، تلگرام، واتس آپ و دیگر راه های تماس موجود در سایت به صورت ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید.