آموزش دستیار پرداخت پِی زیتو

تنظیمات

تنظیمات بخش مدیریت پی زیتو

بخش تنظیمات مدیریت افزونه دستیار پرداخت پِی زیتو مربوط به تنظیمات بخش های مدیریتی پِی زیتو است.

در افزونه پِی زیتو بر روی منوی تنظیمات کلیک نموده سپس زبانه تنظیمات کلی و بعد زبانه مدیریت را انتخاب نمایید.

ورود به بخش تنظیمات مدیریت پِی زیتو

- زبان مدیریت پِی زیتو: در این گزینه مشخص می کنید صفحه ورود به حساب کاربری در مراحل پرداخت نمایش داده شود یا خیر و اگر نمایش داده شود چه وضعیتی داشته باشد.

خودکار: زبان بخش مدیریت پِی زیتو بر اساس زبان بخش مدیریت سایت مشخص خواهد شد.

فارسی: زبان مدیریت سایت هر زبانی که باشد، زبان بخش مدیریت پِی زیتو فارسی خواهد بود.

انگلیسی: زبان مدیریت سایت هر زبانی که باشد، زبان بخش مدیریت پِی زیتو انگلیسی خواهد بود.

- مقایسه میزان رشد: در داشبورد پِی زیتو گزینه ای وجود دارد که به شما میزان رشد درآمد سایت را به درصد نشان می دهد. شما در این گزینه مشخص می کنید میزان رشد در آمد ماه گذشته را نسبت به چند ماه قبل مقایسه کند و درصد مربوطه را اعلام کند. به صورت پیش فرض بر روی عدد ۲ قرار دارد و در واقع میزان رشد تراکنش ماه گذشته را با دو ماه قبل مقایسه می کند.

- پشتیبانی آنلاین: در بخش مدیریت افزونه دستیار پرداخت پِی زیتو دکمه آیکون پشتیبانی آنلاین قرار داده شده که شما هر وقت نیاز به کمک و راهنمایی داشتید با پشتیبانی پِی زیتو در سریعترین زمان ممکن و به صورت آنلاین مکاتبه نمایید. در صورتی که تمایل ندارید دکمه پشتیبانی آنلاین در بخش مدیریت افزونه دستیار پِی زیتو نمایش داده شود می توانید از طریق این بخش اقدام به غیر فعال نمودن آن نمایید.

- دانلود کتابخانه اکسل: در بخش تراکنش ها شما می توانید از تراکنش های مورد نظر خود خروجی اکسل تهیه نمایید،‌ برای اینکه بتوانید از تراکنش‌ها خروجی اکسل تهیه کنید لازم است ابتدا اقدام به نصب کتابخانه اکسل نمایید.

- تعداد ثبت لاگ: در این گزینه مشخص می کنید لاگ پیامک‌ها و ایمیل‌های ارسالی تا چه تعداد در بخش لاگ ها ذخیره شود و پس از آن تعداد گزینه هایی که اضافه می شود از انتهای لاگ های ذخیره شده حذف خواهد شد. توجه داشته باشید اگر عدد بالایی را انتخاب کنید ممکن است حجم زیادی از فضای دیتابیس شما استفاده شود. حداقل 100 و حداکثر 10000 را می توانید وارد کنید.

نکته: هر زمان احساس کردید تنظیمی را به اشتباه انجام دادید یا تغییری را می خواهید به حالت اولیه برگردانید از دکمه بازنشانی کنار آن آیتم استفاده کنید که با آیکون دو فلش به صورت دایره ای نمایش داده می شود.

آموزش تنظیمات مربوط به زبانه مراحل پرداخت به پایان رسید، هر سوال و مشکلی اگر داشتید می توانید از طریق گفتگوی زنده، تلگرام، واتس آپ و دیگر راه های تماس موجود در سایت به صورت ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید.