آموزش دستیار پرداخت پِی زیتو

دیگر آموزش‌ها

فعالسازی کیف خدمات پِی زیتو

کیف خدمات پِی زیتو سرویسی است که پِی زیتو ارائه می کند و شما با فعالسازی، شارژ و اتصال آن به پِی زیتو در سایتتان می توانید از خدمات ویژه آن استفاده کنید.

در حال حاضر برای سرویس اختصاصی پیامک پِی زیتو که همزمان به چند سامانه متصل شده و امکان ارسال پیامک به لیست سیاه با خط اختصاصی را دارد قابل استفاده است ولی در آینده سرویس های دیگری مثل استعلام نیز به آن اضافه خواهد شد.

ویژگی کیف خدمات پِی زیتو بر روی تمامی نسخه های پِی زیتو، حتی نسخه رایگان قابلیت پیاده سازی و فعال سازی دارد.

در این مقاله چند مورد می آموزیم:

۱- فعالسازی و دریافت API کیف خدمات

۲- شارژ کیف خدمات

۳- لیست دامنه های متصل به کیف خدمات

۴- لاگ مصرف موجودی کیف خدمات

 

فعالسازی و دریافت API کیف خدمات

برای فعالسازی کیف خدمات لازم است در بخش کاربری سایت پِی زیتو به منوی کیف خدمات مراجعه نمایید، فعالسازی بصورت خودکار انجام می شود و یک کد API در این صفحه به شما نمایش داده می شود.

توجه داشته باشید شما می توانید کیف خدمات را بر روی هر حساب کاربری فعال نمایید و حتما نیاز نیست حساب کاربری که در آن کیف خدمات را فعال می کنید قبلا خریدی انجام داده باشد و یا همان حساب کاربری باشد که با آن پِی زیتو را تهیه نموده اید.

در این بخش کافیست که کد API را برداشته و در سایت از آن استفاده کنید.

شارژ کیف خدمات

از طریق باکس بالا، سمت راست در صفحه کیف خدمات شما امکان شارژ موجودی کیف خدمات را دارید، حداقل مبلغ قابل پرداخت ۲۰ هزار تومان می باشد.

با توجه به این که امکان اتصال همزمان چند سایت به یک کیف خدمات وجود دارد و مبالغ استفاده شده در سایت ها با سایت پِی زیتو با فاصله زمانی انجام می شود، لازم است کیف خدمات شما برای ارائه امکانات دست کم ۱۰ هزار تومان شارژ داشته باشد و وقتی موجودی شما به ۱۰ هزار تومان یا کمتر برسد کیف خدمات در سایت های شما غیر فعال خواهد شد.

لیست دامنه های متصل به کیف خدمات

در این بخش می توانید فهرست دامنه ها و سایت هایی که به کیف خدمات شما متصل شده اند را مشاهده نمایید.

شما همینطور می توانید با زدن دکمه مقابل هر دامنه، دسترسی آن دامنه را به API و کیف خدمات خود قطع نمایید.

همینطور در باکس API با فشرد دکمه تغییر کد API می توانید کد API مربوط به کیف خدمات خود را تغییر دهید که با این کار تمام سایت ها که با کد API قبلی متصل بودند ارتباطشان با کیف خدمات اختصاصی شما قطع خواهد شد.

لاگ مصرف موجودی کیف خدمات

در این بخش شما می توانید لاگ مصرف موجودی کیف خدمات را مشاهده نمایید در هر لاگ، آدرس دامنه، مبلغ کسر شده و توضیحات مربوطه نمایش داده می شود.

فعالسازی سرویس کیف خدمات پِی زیتو

همینطور می توانید برای تنظیم کیف خدمات بر روی سایتتان از آموزش تنظیم کیف خدمات پی زیتو استفاده نمایید.

هر سوال و مشکلی اگر داشتید می توانید از طریق گفتگوی زنده، تلگرام، واتس آپ و دیگر راه های تماس موجود در سایت به صورت ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید.