آموزش دستیار پرداخت پِی زیتو

درگاه های پرداخت آنلاین

اتصال سایت به درگاه پرداخت زرین پال از طریق پِی زیتو

درگاه پرداخت زرین پال یکی از محبوب ترین درگاه های پرداخت ریالی در ایران محسوب می شود می شود که مدیران سایت به دلیل پایداری و خدمات آن علاقه زیادی به استفاده از این درگاه دارند.

برای اتصال وب سایت های جوملا و وردپرس به درگاه پرداخت زرین پال توانید از نسخه رایگان افزونه دستیار پرداخت پِی زیتو استفاده نمایید، به این دلیل که درگاه پرداخت زرین پال جزو معدود درگاه های پرداختی است که بر روی نسخه رایگان پِی زیتو ارائه شده است.

با پِی زیتو می توانید تمام پلاگین ها و افزونه های فروشگاهی سایتتان که نیاز به درگاه دارند را به درگاه پرداخت زرین پال و همینطور بدون نیاز به نصب افزونه دیگری به همه درگاه های مستقیم و واسط دیگر متصل نمایید و از امکانات بی نظیر دیگر پِی زیتو نیز بهرمند شوید.

برای اتصال سایت به درگاه پرداخت زرین پال سه مرحله ساده پیش روی ما قرار دارد:

۱- ثبت نام در سایت زرین پال و دریافت درگاه پرداخت

۲- نصب پِی زیتو بر روی سایت

۳- اتصال پِی زیتو به درگاه پرداخت زرین پال و تنظیمات

 

ابتدا لازم است به این نکته اشاره کنیم که درصورتی که تمایل داشته باشید انجام تمام مراحل نصب و راه اندازی پِی زیتو حتی برای نسخه رایگان پِی زیتو از ابتدا تا انتها توسط کارشناسان فنی پِی زیتو بصورت کاملا رایگان قابل انجام است فقط کافیست از طریق راه های ارتباطی موجود با ما در تماس باشید.

ثبت نام در سایت زرین پال و دریافت درگاه پرداخت

برای اتصال به درگاه پرداخت زرین پال لازم است ابتدا در سایت درگاه زرین پال  ثبت نام نموده، درخواست درگاه برای وبسایت خود را ثبت نمایید.

پس از تایید درگاه در صفحه تنظیمات مربوط به سایتتان در پنل زرین پال شما می توانید تنظیمات مربوط به تسویه حساب، محدودیت اتصال آی پی، لوگو و ... را انجام دهید همینطور کد درگاه پرداخت را از صفحه تنظیمات درگاه کپی نمایید برای تنظیمات از آن استفاده شود.

نصب پِی زیتو بر روی سایت

برای استفاده از درگاه زرین پال شما نیازی به تهیه نسخه تجاری یا حرفه‌ای پِی زیتو را ندارد و به راحتی می توانید در نسخه رایگان افزونه پِی زیتو تمام پلاگین ها و افزونه ها و فروشگاه های سایت خود را به درگاه پرداخت زرین پال متصل نمایید.

آموزش نصب پِی زیتو قبلا آماده شده است و شما می توانید بر اساس سی ام اس سایتتان که وردپرس یا جوملا است در بخش آموزش نصب و راه اندازی پِی زیتو مقاله آموزش مربوطه را پیدا نموده و به راحتی مراحل نصب و راه اندازی پِی زیتو را انجام دهید.

اتصال پِی زیتو به درگاه پرداخت زرین پال و تنظیمات

پس از نصب پِی زیتو لازم است آن را به درگاه پرداخت زرین پال متصل نماییم.

در ابتدا وارد پلاگین پی زیتو شده و از طریق گزینه منوی درگاه ها و افزونه ها زبانه درگاه ها را انتخاب می کنیم.

ورود به بخش افزونه های درگاه در پری زیتو

در این صفحه لازم است درگاه زرین پال وجود داشته باشد و اگر این درگاه را در این صفحه نمی بینید.

برای اضافه نمودن درگاه به پِی زیتو بر روی دکمه افزودن درگاه جدید کلیک نمایید.

افزدن پلاگین درگاه جدید به پِی زیتو

 

در پنجره ای که باز می شود می توانید فهرست درگاه های قابل استفاده را مشاهده نمایید، درگاه زرین پال را انتخاب نموده و سپس بر روی دکمه افزونه به درگاه های من کلیک کنید و پس از چند ثانیه درگاه به لیست درگاه های شما اضافه خواهد شد.

افزودن زرین پال به پی زیتو

در ادامه لازم است بر روی گزینه ویرایش مقابل درگاه نصب شده زرین پال کلیک نمایید.

ویرایش تنظیمات درگاه nowpayments

در صفحه باز شده شما لازم است اطلاعات مربوطه را وارد نموده و تنظیمات را انجام دهید.

- عنوان درگاه: این گزینه مربوط به نامی است که برای درگاه در نظر می گیرد و به کاربر نمایش داده می شود، این گزینه به صورت پیش فرض نام اصلی درگاه است و می توانید در آن تغییری ایجاد نکنید.

- توضیحات درگاه: این گزینه توضیحاتی است که در زیر اسم درگاه به کاربر نمایش داده می شود.

- لوگوی درگاه: این گزینه لوگویی است که در هنگام انتخاب درگاه به کاربر نمایش داده می شود، در صورت عدم تغییر در این گزینه به صورت پیش فرض لوگوی اصلی درگاه نمایش داده می شود.

- سطح دسترسی: در این بخش می توانید مشخص نمایید چه کاربران با چه سطح دستری می توانند این درگاه را مشاهده و انتخاب کنند، به صورت پیش فرض برای همه کاربران قابل استفاده است.

- کد درگاه پرداخت: این گزینه را همانطور که بالا گفته شده در پنل کاربری سایت زرین پال بخش تنظیمات درگاه می توانید کپی نموده و در این فیلد وارد نمایید.

تنظیمات درگاه پرداخت زرین پال

اکنون وبسایت شما به درگاه پرداخت زرین پال متصل شده است، اکنون شما علاوه بر استفاده از امکانات پرداختی پِی زیتو می توانید هر افزونه، کامپووننت و فروشگاهی که در جوملا و وردپرس دارید را با اتصال به پِی زیتو به درگاه پرداخت زرین پال و دیگر درگاه های پرداخت مورد نظر خود متصل نمایید.

برای اتصال افزونه‌ها و پلاگین های موجود در سایت جوملایی و وردپرسی خود به درگاه پرداخت زرین پال از طریق پِی زیتو لازم است مراحلی را طی نمایید که می توانید آموزش مربوط به افزونه مورد نظر خود را در مجموعه مقالات آموزش اتصال افزونه ها به درگاه پرداخت با پِی زیتو پیدا نموده و مراحل آن را طی نمایید.

هر سوال و مشکلی اگر داشتید می توانید از طریق گفتگوی زنده، تلگرام، واتس آپ و دیگر راه های تماس موجود در سایت به صورت ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید.