آموزش دستیار پرداخت پِی زیتو

درگاه های پرداخت آنلاین

اتصال سایت به درگاه پرداخت فن آوا کارت از طریق پِی زیتو

درگاه پرداخت فن آوا کارت یکی از درگاه های پرداخت مستقیم در ایران است.

برای اتصال وب سایت های جوملا و وردپرس به درگاه پرداخت فن آوا کارت توانید از افزونه دستیار پرداخت پِی زیتو استفاده نمایید، با پِی زیتو می توانید تمام پلاگین ها و افزونه های فروشگاهی سایتتان که نیاز به درگاه دارند را به درگاه پرداخت فن آوا کارت و همینطور بدون نیاز به نصب افزونه دیگری به همه درگاه های مستقیم و واسط دیگر متصل نمایید و از امکانات بی نظیر دیگر دستیار پرداخت پِی زیتو نیز بهرمند شوید.

برای اتصال سایت به درگاه پرداخت فن آوا کارت سه مرحله ساده پیش روی ما قرار دارد:

۱- دریافت درگاه از سایت درگاه پرداخت فن آوا کارت

۲- نصب پِی زیتو بر روی سایت

۳- اتصال پِی زیتو به درگاه پرداخت فن آوا کارت و تنظیمات

 

ابتدا لازم است بدانید درصورتی که تمایل داشته باشید انجام تمام مراحل نصب و راه اندازی پِی زیتو حتی برای نسخه رایگان پِی زیتو از ابتدا تا انتها توسط کارشناسان فنی پِی زیتو بصورت کاملا رایگان قابل انجام است فقط کافیست از طریق راه های ارتباطی موجود با ما در تماس باشید.

دریافت درگاه از سایت درگاه پرداخت فن آوا کارت

برای اتصال به درگاه پرداخت فن آوا کارت لازم است ابتدا در سایت درگاه پرداخت فن آوا کارت برای دریافت درگاه پرداخت ثبت نام نموده و درخواست درگاه برای وبسایت خود را ثبت نمایید.

پس از انجام پروسه قرار داد و تایید درگاه توسط درگاه پرداخت فن آوا کارت، تنظیمات اتصال به درگاه پرداخت برای شما ارسال خواهد شد که در ادامه از آنها استفاده خواهیم کرد.

نصب پِی زیتو بر روی سایت

برای استفاده از درگاه پرداخت فن آوا کارت لازم است نسخه تجاری یا حرفه‌ای پِی زیتو را خرید و نصب نمایید، اما می توانید با نصب نسخه رایگان پِی زیتو و فعالسازی نسخه آزمایشی به مدت یک ماه از تمام خدمات نسخه حرفه‌ای پِی زیتو به صورت کاملا رایگان استفاده نمایید.

آموزش نصب پِی زیتو قبلا آماده شده است و شما می توانید بر اساس سی ام اس سایتتان که وردپرس یا جوملا است در بخش آموزش نصب و راه اندازی پِی زیتو مقاله آموزشی مربوطه را پیدا نموده و به راحتی مراحل نصب و راه اندازی پِی زیتو را انجام دهید.

اتصال پِی زیتو به درگاه پرداخت فن آوا کارت و تنظیمات

پس از نصب پِی زیتو لازم است آن را به درگاه پرداخت فن آوا کارت متصل نماییم.

در ابتدا وارد پلاگین پی زیتو شده و از طریق گزینه منوی درگاه ها و افزونه ها زبانه درگاه ها را انتخاب می کنیم.

ورود به بخش افزونه های درگاه در پری زیتو

در این صفحه لازم است درگاه پرداخت فن آوا کارت اضافه شود و اگر این درگاه را در این صفحه نمی بینید.

برای اضافه نمودن این درگاه به پِی زیتو بر روی دکمه افزودن درگاه جدید کلیک نمایید.

افزدن پلاگین درگاه جدید به پِی زیتو

 

در پنجره ای که باز می شود می توانید فهرست درگاه های قابل استفاده را مشاهده نمایید، درگاه پرداخت فن آوا کارت را انتخاب نموده و سپس بر روی دکمه افزونه به درگاه های من کلیک کنید و پس از چند ثانیه درگاه به لیست درگاه های شما اضافه خواهد شد.

افزودن درگاه پرداخت فن آوا کارت

در ادامه لازم است بر روی گزینه ویرایش مقابل درگاه نصب شده فن آوا کارت کلیک نمایید.

ویرایش تنظیمات درگاه پرداخت فن آوا کارت

در صفحه باز شده لازم است اطلاعات مربوطه را وارد نموده و تنظیمات را انجام دهید.

- عنوان درگاه: این گزینه مربوط به نامی است که برای درگاه در نظر می گیرد و به کاربر نمایش داده می شود، این گزینه به صورت پیش فرض نام اصلی درگاه است و می توانید در آن تغییری ایجاد نکنید.

- توضیحات درگاه: این گزینه توضیحاتی است که در زیر اسم درگاه به کاربر نمایش داده می شود.

- لوگوی درگاه: این گزینه لوگویی است که در هنگام انتخاب درگاه به کاربر نمایش داده می شود، در صورت عدم تغییر در این گزینه به صورت پیش فرض لوگوی اصلی درگاه نمایش داده می شود.

- سطح دسترسی: در این بخش می توانید مشخص نمایید چه کاربران با چه سطح دستری می توانند این درگاه را مشاهده و انتخاب کنند، به صورت پیش فرض برای همه کاربران قابل استفاده است.

- وبسرویس اتصال: درگاه فن آوا کارت دارای دو وبسرویس می باشد که هر دو وبسرویس در پی زیتو پیاده سازی شده است باید از پشتیبان فن آوا کارت بپرسید که درگاه شما در کدام وبسرویس قرار داد. در صورتی که وبسرویس اول را انتخاب کنید باید گزینه های کد پذیرنده، نام کاربری و رمز عبور را تکمیل نموده و درصورتی که وبسرویس دوم را انتخاب کنید باید شماره پایانه خود را وارد کنید..

- کد پذیرنده: این گزینه توسط درگاه فن آوا کارت پس از تایید درگاه برای شما ارسال شده است که باید آن را با دقت در این فیلد وارد نمایید.

- نام کاربری: این گزینه توسط درگاه فن آوا کارت پس از تایید درگاه برای شما ارسال شده است که باید آن را با دقت در این فیلد وارد نمایید.

- رمز عبور: این گزینه توسط درگاه فن آوا کارت پس از تایید درگاه برای شما ارسال شده است که باید آن را با دقت در این فیلد وارد نمایید.

- شماره پایانه: این گزینه توسط درگاه فن آوا کارت پس از تایید درگاه برای شما ارسال شده است که باید آن را با دقت در این فیلد وارد نمایید.

تصویر وب سرویس یک

تنظیم درگاه پرداخت فن آوا کارت

تصویر وبسرویس دو

تنظیم درگاه پرداخت فن آوا کارت

اکنون وبسایت شما به درگاه پرداخت فن آوا کارت متصل شده است، شما علاوه بر استفاده از امکانات پرداختی پِی زیتو می توانید هر افزونه، کامپوننت و فروشگاهی که در جوملا و وردپرس دارید را با اتصال به پِی زیتو به درگاه پرداخت فن آوا کارت و دیگر درگاه های پرداخت مورد نظر خود متصل نمایید.

برای اتصال افزونه‌ها و پلاگین های موجود در سایت جوملایی و وردپرسی خود به درگاه پرداخت فن آوا کارت از طریق پِی زیتو لازم است مراحلی ساده را طی نمایید که می توانید آموزش مربوط به افزونه مورد نظر خود را در مجموعه مقالات آموزش اتصال افزونه ها به درگاه پرداخت با پِی زیتو پیدا نموده و مراحل آن را طی نمایید.

هر سوال و مشکلی اگر داشتید می توانید از طریق گفتگوی زنده، تلگرام، واتس آپ و دیگر راه های تماس موجود در سایت به صورت ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید.