آموزش دستیار پرداخت پِی زیتو

امکانات و ویژگی ها

ویژگی لینک پرداخت دستیار پرداخت پِی زیتو

در افزونه دستیار پرداخت پِی زیتو ویژگی لینک پرداخت با امکانات بسیار حرفه‌ای و کامل پیاده سازی شده است.

با این ویژگی در سایتتان می توانید لینک پرداخت با مبلغ و ویژگی های اختصاصی ایجاد نمایید و لینک را به هر دکمه، منو و صفحه ای متصل کنید که کاربران با کلیک بر روی آن لینک مستقیم وارد پروسه پرداخت شوند همینطور می توانید لینک را مستقیم در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار دهید که کارایی بسیار زیادی دارد و نیازمندی بسیاری از سایت ها را برطرف می کند.

امکان اتصال لینک پرداخت پِی زیتو به تمام درگاه های پرداخت آنلاین، اقساطی و ارز دیجیتال نیز فراهم می باشد.

در ابتدای مقاله لازم است یادآوری کنیم که برای استفاده از ویژگی لینک پرداخت پِی زیتو در وردپرس و جوملا ابتدا لازم است افزونه دستیار پرداخت پِی زیتو نصب شود و آن را به درگاه ها و افزونه های فروشگاهی سایت خود که نیاز به درگاه دارند متصل نمایید، آموزش کامل نصب و راه اندازی دستیار پرداخت پِی زیتو برای وردپرس و جوملا را می توانید در بخش آموزش و مستندات پِی زیتو مشاهده نمایید.

آموزش ایجاد لینک پرداخت جدید

برای ایجاد لینک پرداخت در افزونه دستیار پرداخت پِی زیتو بر روی منوی لینک و فرم پرداخت کلیک نموده سپس زبانه لینک پرداخت را انتخاب می کنیم.

در صفحه باز شده بر روی دکمه افزودن لینک جدید کلیک می کنیم.

رفتن به صفحه لینک پرداخت در پِی زیتو

- عنوان محصول/خدمات: در این گزینه باید برای لینک پرداخت خود یک عنوان در نظر بگیرید این عنوان در فاکتور و فاکتور پیش پرداخت کاربر درج خواهد شد.

- تعداد: برای لینک پرداخت باید یک تعداد مشخص نمایید اگر تعداد بیشتر از یک باشد مبلغ وارد شده ضرب در آن تعداد می شود و کاربر باید آن مبلغ را پرداخت کند.

- مبلغ واحد: برای لینک پرداخت یک مبلغ در نظر بگیرید که کاربر باید آن را پرداخت کند.

- وضعیت انتشار: از طریق این گزینه می توانید وضعیت انتشار لینک را مشخص نمایید.

- نام: در این فیلد می توانید یک نام برای لینک در نظر بگیرید، این نام به کاربر در هیچ بخشی نمایش داده نمی شود و فقط برای مدیریت بهتر لینک های پرداخت می باشد.

تنظیمات اختصاصی: پس از این که کاربر بر روی دکمه پرداخت کلیک می کند چندین ویژگی و امکانات در پی زیتو وجود دارد که می توانید در مراحل پرداخت از آن ها استفاده کنید، به این موارد تنظیمات مراحل پرداخت می گوییم. به صورت پیش فرض برای لینک های پرداخت از تنظیمات مراحل پرداخت که در بخش تنظیمات عمومی پِی زیتو قرار دارد استفاده می شود که می توانید با تغییر این گزینه به انجام تنظیمات سفارشی مراحل پرداخت را برای این لینک پرداخت به صورت اختصاصی ویرایش نمایید. برای جزئیات بیشتر در مورد این تظنیمات پیشنهاد می کنم به مقال آموزش تنظیمات مراحل پرداخت مراجعه نمایید.

بعد از ایجاد لینک پرداخت تمام تنظیمات را می توانید هر موقع که مایل بودید ویرایش نموده و تغییر دهید.

بعد از انجام تنظیمات لازم بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک می کنیم و پس از ذخیره پاپ آپ و پنجره را ببنید.

در این بخش مجددا طبق همین آموزش شما می توانید بی نهایت لینک پرداخت متنوع ایجاد کنید.

ساخت لینک پرداخت در پِی زیتو

پس از ایجاد لینک پرداخت در صفحه در زبانه لینک پرداخت برای هر لینک پرداختی که ایجاد کرده اید یک آدرس (URL) اختصاصی در اختیار شما قرار میدهد که با کپی کردن آن آدرس (URL) می توانید در هر جایی از آن استفاده کنید، و کاربر با فراخوانی لینک و یا کلیک بر روی آن وارد مراحل پرداخت می شود.

استفاده از لینک پرداخت در پِی زیتو

آموزش لینک پرداخت پِی زیتو به پایان رسید، هر سوال و مشکلی اگر داشتید می توانید از طریق گفتگوی زنده، تلگرام، واتس آپ و دیگر راه های تماس موجود در سایت به صورت ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید.