آموزش دستیار پرداخت پِی زیتو

پلاگین ها و افزونه ها

اتصال Restrict Content Pro به درگاه پرداخت از طریق پِی زیتو

برای اتصال رستریکت کانتنت پرو به درگاه های پرداخت پلاگین های متفاوتی وجود دارد. اما توصیه ما به شما استفاده از پلاگین دستیار پرداخت پِی زیتو است.

با استفاده از پِی زیتو شما می توانید رستریکت کانتنت پرو ( Restrict Content Pro ) و دیگر افزونه های سایت خود را نه به یک درگاه بلکه به همه درگاه های پرداخت مستقیم، واسط، درگاه های پرداخت ارز دیجیتال و ... متصل نموده و از امکانات متنوع دیگر مربوط به پرداخت، افزایش فروش، گزارش گیری و ... که این افزونه ارائه می کند استفاده نمایید، همینطور پِی زیتو دارای یک نسخه رایگان مادام العمر نیز است که می توانید از آن نیز استفاده کنید.

برای اتصال رستریکت کانتنت پرو به درگاه پرداخت ۴ مرحله ساده پیش روی ما قرار دارد:

۱- نصب پِی زیتو بر روی وردپرس

۲- اتصال پِی زیتو به درگاه های پرداخت مورد نظر

۳- اتصال رستریکت کانتنت پرو به پِی زیتو

۴- تنظیمات درگاه در پیکربندی رستریکت کانتنت پرو

ابتدا لازم است به این نکته اشاره کنیم که انجام تمام مراحل نصب و راه اندازی پِی زیتو حتی برای نسخه رایگان پِی زیتو از ابتدا تا انتها توسط کارشناسان فنی پِی زیتو بصورت کاملا رایگان قابل انجام است فقط کافیست از طریق راه های ارتباطی موجود با ما در تماس باشید.

نصب پِی زیتو در وردپرس

آموزش این بخش قبلا آماده شده است و شما می توانید با کمک مقاله نصب و راه اندازی پِی زیتو در وردپرس به راحتی مراحل نصب و راه اندازی پِی زیتو را انجام دهید.

اتصال پِی زیتو به درگاه های پرداخت مورد نظر

پس از نصب پی زیتو لازم است درگاه های مورد نظر خود را انتخاب نموده و تنظیمات مربوطه را برای هر کدام انجام دهیم، در بخش آموزش اتصال پِی زیتو به درگاه های پرداخت شیوه اتصال پی زیتو به همه درگاه های پرداخت آموزش داده شده است که می توانید با استفاده از آموزش های این بخش پی زیتو را به درگاه یا درگاه های مورد نظر خود متصل نمایید.

اتصال رستریکت کانتنت پرو به پِی زیتو

در این مرحله لازم است پِی زیتو را به عنوان یک درگاه به رستریکت کانتنت پرو معرفی کنیم.

وارد پلاگین پِی زیتو شده و در منوی درگاه ها و افزونه ها بر روی زبانه افزونه ها کلیک می کنیم.

ورود به صفحه افزونه های پی زیتو

در این صفحه باید بتوانید پلاگین یا پلاگین هایی که می خواهید از طریق پی زیتو به درگاه های پرداخت متصل نمایید را مشاهده کنید، اگر پلاگین مورد نظر که در این مقاله رستریکت کانتنت پرو است را مشاهده نمی کنید، بر روی دکمه افزودن افزونه جدید کلیک نمایید.

افزودن افزونه فروشگاهی در پی زیتو

در پنجره ای که باز می شود شما می توانید فهرست افزونه هایی که قابلیت اتصال به درگاه های پرداخت از طریق پِی زیتو را دارند مشاهده نمایید، هر کدام که مد نظرتان است را انتخاب نموده که در اینجا ما به رستریکت کانتنت پرو نیاز داریم و آن را انتخاب می کنیم و سپس بر روی دکمه افزودن به افزونه های من کلیک کنید و پس از چند ثانیه افزونه به لیست افزونه های شما اضافه خواهد شد.

برای اضافه کردن هر افزونه دیگری نیز می توانید این مرحله را تکرار کنید.

نکته: توجه داشته باشید که باید قبل از انجام این کار پلاگین خود رستریکت کانتنت پرو یا هر افزونه ای که مد نظرتان است در سایت نصب شده باشد.

نصب افزونه فروشگاهی جدید در پی زیتو

توجه: در بخش افزونه های دستیار پرداخت پی زیتو می توانید فهرست تمام افزونه های پشتیبانی شده توسط پِی زیتو را مشاهده نمایید در صورتی که می خواهید پلاگین خاصی را به درگاه پرداخت متصل نمایید ولی آن را در لیست افزونه های موجود در پِی زیتو نمی بینید لطفا از طریق هر یک از راه های ارتباطی موجود در سایت با ما مطرح نمایید تا ظرف مدت ۴۸ ساعت کاری به فهرست افزونه های پِی زیتو اضافه شود.

در مقابل هر کدام از افزونه های نصب شده یک دکمه ویرایش وجود دارد که عملکرد پی زیتو برای اتصال به درگاه های پرداخت را می توان از این طریق برای آن افزونه اختصاصی سازی کرد، که به زودی مقاله ای آموزشی برای آن به صورت جداگانه ارائه خواهیم کرد. فعلا بدون تغییر به مرحله بعد می رویم.

اکنون توانسته ایم پِی زیتو را به عنوان یک درگاه به رستریکت کانتنت پرو معرفی کنیم و رستریکت کانتنت پرو از طریق پی زیتو می تواند به یک یا چند درگاه پرداخت متصل شود.

پیکربندی درگاه در تنظیمات رستریکت کانتنت پرو

در ادامه به پیکربندی پلاگین رستریکت کانتنت پرو مراجعه می کنیم تا تنظیمات درگاه را در رستریکت کانتنت پرو انجام دهیم.

از طریق پلاگین رستریکت کانتنت پرو که در زبان فارسی نامش عضویت VIP نمایش داده می شود وارد منوی پیکربندی شده و بر روی زبانه پرداخت‌ها کلیک می کنیم.

در صفحه باز شده مشاهده می کنید که پِی زیتو به عنوان یک درگاه پرداخت در این بخش اضافه شده است و بر روی عنوان درگاه یعنی پِی زیتو کلیک کرده و تیک آن را فعال می کنیم.

رفتن به تنظیمات درگاه رستریکت کانتنت پرو

پس از فعال کردن تیک پِی زیتو به عنوان درگاه پرداخت در تنظیمات افزونه رستریکت کانتنت پرو لازم است در همان صفحه به پایین صفحه اسکرول نموده و در بخش تنظیمات پِی زیتو گزینه نام لاتین درگاه لازم است یک نام با حروف انگلیسی و همینطور در گزینه نام نمایشی درگاه که لازم است یک عنوان برای درگاه در نظر بگیرید و سپس حتما بر روی دکمه ذخیره تنظیمات کلیک نمایید.

ویرایش تنظیمات پِی زیتو در رستریکت کانتنت پرو

اکنون مراحل نصب و تنظیمات پایان یافته است، وبسایت شما و پلاگین رستریکت کانتنت پرو شما می تواند از طریق دستیار پرداخت پِی زیتو به همه درگاه های پرداخت از جمله درگاه های پرداخت ریالی، ارز دیجیتال، ارز بین المللی، اقساطی و ... متصل شود.

هر سوال و مشکلی اگر داشتید می توانید از طریق گفتگوی زنده، تلگرام، واتس آپ و دیگر راه های تماس موجود در سایت به صورت ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید.