آموزش دستیار پرداخت پِی زیتو

پلاگین ها و افزونه ها

اتصال Paid Memberships Pro به درگاه پرداخت از طریق پِی زیتو

برای اتصال پلاگین پید ممبرشیپس پرو ( Paid Memberships Pro ) به درگاه های پرداخت، پلاگین ها و راه های متفاوتی وجود دارد. اما توصیه ما به شما استفاده از پلاگین دستیار پرداخت پِی زیتو است.

با استفاده از پِی زیتو شما می توانید پید ممبرشیپس پرو (Paid Memberships Pro) و دیگر افزونه های سایت خود را نه به یک درگاه بلکه به همه درگاه های پرداخت معتبر حتی درگاه های پرداخت اقساطی و ارز دیجیتال متصل نموده و از امکانات متنوع دیگر مربوط به پرداخت و افزایش نرخ تراکنش که این افزونه ارائه می کند استفاده نمایید، همینطور پِی زیتو دارای یک نسخه رایگان مادام العمر است که می توانید از آن نیز استفاده کنید.

برای اتصال پید ممبرشیپس پرو به درگاه پرداخت ۴ مرحله ساده پیش روی ما قرار دارد:

۱- نصب پِی زیتو بر روی وردپرس

۲- اتصال پِی زیتو به درگاه های پرداخت مورد نظر

۳- اتصال پید ممبرشیپس پرو به پِی زیتو

۴- تنظیمات درگاه در پیکربندی پید ممبرشیپس پرو

ابتدا لازم است به این نکته اشاره کنیم که انجام تمام مراحل نصب و راه اندازی پِی زیتو حتی برای نسخه رایگان پِی زیتو از ابتدا تا انتها توسط کارشناسان فنی پِی زیتو بصورت کاملا رایگان قابل انجام است فقط کافیست از طریق راه های ارتباطی موجود با ما در تماس باشید.

نصب پِی زیتو در وردپرس

در ابتدا لازم است پلاگین دستیار پرداخت پِی زیتو را در وردپرس نصب نمایید آموزش این بخش قبلا آماده شده است و شما می توانید با کمک مقاله نصب و راه اندازی پِی زیتو در وردپرس به راحتی مراحل نصب و راه اندازی پِی زیتو را انجام دهید.

اتصال پِی زیتو به درگاه های پرداخت مورد نظر

پس از نصب پی زیتو لازم است درگاه های مورد نظر خود را انتخاب نموده و تنظیمات مربوطه را برای هر کدام انجام دهیم، در بخش آموزش اتصال پِی زیتو به درگاه های پرداخت شیوه اتصال پی زیتو به همه درگاه های پرداخت آموزش داده شده است که می توانید با استفاده از آموزش های این بخش پی زیتو را به درگاه یا درگاه های مورد نظر خود متصل نمایید.

اتصال پید ممبرشیپس پرو به پِی زیتو

در این مرحله لازم است پِی زیتو را به عنوان یک درگاه به پید ممبرشیپس پرو معرفی کنیم.

نکته: توجه داشته باشید که باید قبل از انجام این کار خود پلاگین اصلی پید ممبرشیپس پرو را در وردپرس نصب نمایید که از مخزن وردپرس امکان نصب رایگان وجود دارد.

وارد پلاگین پِی زیتو شده و در منوی درگاه ها و افزونه ها بر روی زبانه افزونه ها کلیک می کنیم.

ورود به صفحه افزونه های پی زیتو

در این صفحه باید بتوانید پلاگین یا پلاگین هایی که می خواهید از طریق پی زیتو به درگاه های پرداخت متصل نمایید را مشاهده کنید، اگر پلاگین مورد نظر که در این مقاله پید ممبرشیپس پرو است را مشاهده نمی کنید، بر روی دکمه افزودن افزونه جدید کلیک نمایید.

افزودن افزونه فروشگاهی در پی زیتو

در پنجره ای که باز می شود شما می توانید فهرست افزونه هایی که قابلیت اتصال به درگاه های پرداخت از طریق پِی زیتو را دارند مشاهده نمایید، هر کدام که مد نظرتان است را انتخاب نموده که در اینجا ما به پید ممبرشیپس پرو نیاز داریم و آن را انتخاب می کنیم و سپس بر روی دکمه افزودن به افزونه های من کلیک کنید و پس از چند ثانیه افزونه به لیست افزونه های شما اضافه خواهد شد.

برای اضافه کردن هر افزونه دیگری نیز می توانید این مرحله را تکرار کنید.

افزودن پید ممبرشیپس پرو به پِی زیتو

توجه: در بخش افزونه های دستیار پرداخت پی زیتو می توانید فهرست تمام افزونه های پشتیبانی شده توسط پِی زیتو را مشاهده نمایید در صورتی که می خواهید پلاگین خاصی را به درگاه پرداخت متصل نمایید ولی آن را در لیست افزونه های موجود در پِی زیتو نمی بینید لطفا از طریق هر یک از راه های ارتباطی موجود در سایت با ما مطرح نمایید تا ظرف مدت ۴۸ ساعت کاری به فهرست افزونه های پِی زیتو اضافه شود.

در مقابل هر کدام از افزونه های اضافه شده یک دکمه ویرایش وجود دارد که عملکرد پی زیتو برای اتصال به درگاه های پرداخت را می توان از این طریق برای آن افزونه اختصاصی سازی کرد، مثلا مشخص کنید کاربر مستقیم به یک درگاه خاصی متصل شود یا ابتدا فهرست درگاه ها را ببینید و خودش یک درگاه را انتخاب کند و بسیاری تنظیمات و امکانات دیگر که به زودی مقاله ای آموزش برای آن به صورت جداگانه ارائه خواهیم کرد. فعلا بدون تغییر به مرحله بعد می رویم.

اکنون توانسته ایم پِی زیتو را به عنوان یک درگاه به پید ممبرشیپس پرو معرفی کنیم تا پید ممبرشیپس پرو از طریق پی زیتو به یک یا چند درگاه پرداخت متصل شود.

پیکربندی درگاه در تنظیمات پید ممبرشیپس پرو

در ادامه تنظیمات لازم برای اتصال به درگاه را در پلاگین پید ممبرشیپس پرو انجام خواهیم داد.

از طریق منوی عضویت ها برو روی گزینه Settings کلیک می کنیم.

رفتن به تنظیمات پید ممبرشیپس پرو

در صفحه باز شده بر روی دکمه درگاه پرداخت و گواهی اس اس ال کلیک می کنیم.

در این زبانه ۳ گزینه را باید تنظیم کنیم:

درگاه پرداخت: این گزینه را بر روی پِی زیتو‌ قرار می دهیم.

محیط درگاه‌: این گزینه را بر روی زنده / تولید قرار می دهیم.

واحد پول: تنظیم این گزینه اجباری نیست ولی توصیه می شود روی گزینه هزار تومان قرار دهید.

در انتها بر روی دکمه ذخیره تنظیمات در انتهای صفحه کلیک می کنیم.

فعالسازی درگاه پِی زیتو در پید ممبرشیپس پرو

اکنون مراحل نصب و تنظیمات پایان یافته است، وبسایت شما و پلاگین پید ممبرشیپس پرو شما می تواند از طریق پلاگین دستیار پرداخت پِی زیتو به همه درگاه های پرداخت از جمله درگاه های پرداخت ریالی، ارز دیجیتال، ارز بین المللی، اقساطی و ... متصل شود.

هر سوال و مشکلی اگر داشتید می توانید از طریق گفتگوی زنده، تلگرام، واتس آپ و دیگر راه های تماس موجود در سایت به صورت ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید.