آموزش دستیار پرداخت پِی زیتو

اتصال افزونه به درگاه

اتصال Restrict Content Pro به درگاه پرداخت امید پی (سایان کارت)

برای اتصال پلاگین رستریکت کانتنت پرو ( Restrict Content Pro ) به درگاه پرداخت امید پی (سایان کارت)، توصیه ما به شما استفاده از پلاگین دستیار پرداخت پِی زیتو است.

امید پی همان درگاه پرداخت سایان کارت است که به امید پی تغییر نام داده شده است.

افزونه رستریکت کانتنت ( Restrict Content Pro ) با نام های دیگری مانند RCP، افزونه اشتراک ویژه، افزونه اشتراک VIP، افزونه اشتراک طلایی نیز شناخته می شود.

با پِی زیتو می توانید علاوه بر Restrict Content Pro تمام پلاگین های سایتتان که نیاز به درگاه دارند را به درگاه پرداخت امید پی (سایان کارت) و همه درگاه های مستقیم و واسط دیگر متصل نمایید بدون اینکه نیاز به نصب پلاگین دیگری وجود داشته باشد. علاوه بر آن می توانید از دیگر امکانات بی نظیر پرداختی و مالی پِی زیتو نیز بهرمند شوید.

برای اتصال سایت به درگاه پرداخت امید پی (سایان کارت) پنج مرحله ساده پیش روی ما قرار دارد:

۱- دریافت درگاه پرداخت از درگاه پرداخت امید پی (سایان کارت)

۲- نصب پِی زیتو بر روی سایت

۳- اتصال پِی زیتو به درگاه پرداخت امید پی (سایان کارت) و تنظیمات

۴- اتصال رستریکت کانتنت پرو به پِی زیتو

۵- تنظیمات درگاه در پیکربندی رستریکت کانتنت پرو

 

ابتدا لازم است به یک نکته اشاره کنیم، درصورتی که تمایل داشته باشید انجام تمام مراحل نصب و راه اندازی پِی زیتو حتی برای نسخه رایگان پِی زیتو، از ابتدا تا انتها توسط کارشناسان فنی پِی زیتو بصورت کاملا رایگان قابل انجام است فقط کافیست از طریق راه های ارتباطی موجود با ما در تماس باشید.

دریافت درگاه پرداخت از درگاه پرداخت امید پی (سایان کارت)

برای اتصال رستریکت کانتنت پرو به درگاه پرداخت امید پی (سایان کارت) لازم است ابتدا در سایت درگاه پرداخت امید پی (سایان کارت) برای دریافت درگاه پرداخت ثبت نام نموده و درخواست درگاه برای وبسایت خود را ثبت نمایید.

پس از انجام پروسه قرار داد و تایید درگاه توسط درگاه پرداخت امید پی (سایان کارت)، تنظیمات اتصال به درگاه پرداخت در اختیار شما قرار خواهد گرفت که در ادامه از آنها استفاده خواهیم کرد.

نصب پِی زیتو بر روی سایت

برای اتصال رستریکت کانتنت پرو (Restrict Content Pro) به درگاه امید پی (سایان کارت) لازم است نسخه تجاری یا حرفه‌ای پِی زیتو را خرید و نصب نمایید، اما می توانید با نصب نسخه رایگان پِی زیتو و فعالسازی نسخه آزمایشی به مدت یک ماه از تمام خدمات نسخه حرفه‌ای پِی زیتو به صورت کاملا رایگان استفاده نمایید.

آموزش نصب پلاگین پِی زیتو قبلا آماده شده است و شما می توانید در مقاله آموزش نصب و راه اندازی پِی زیتو در وردپرس مراحل نصب و راه اندازی پلاگین پِی زیتو در وردپرس را مطالعه نموده و انجام دهید.

اتصال پِی زیتو به درگاه پرداخت امید پی (سایان کارت) و تنظیمات

پس از نصب پِی زیتو لازم است آن را به درگاه پرداخت امید پی (سایان کارت) متصل نماییم.

در ابتدا وارد پلاگین پی زیتو شده و از طریق گزینه منوی درگاه ها و افزونه ها زبانه درگاه ها را انتخاب می کنیم.

ورود به بخش افزونه های درگاه در پری زیتو

در این صفحه لازم است درگاه پرداخت امید پی (سایان کارت) اضافه شود و اگر این درگاه را در این صفحه نمی بینید.

برای اضافه نمودن این درگاه به پِی زیتو بر روی دکمه افزودن درگاه جدید کلیک نمایید.

افزدن پلاگین درگاه جدید به پِی زیتو

 

در پنجره ای که باز می شود درگاه پرداخت امید پی (سایان کارت) را انتخاب نموده و سپس بر روی دکمه افزونه به درگاه های من کلیک کنید و پس از چند ثانیه درگاه به لیست درگاه های شما اضافه خواهد شد.

افزودن درگاه پرداخت سایان کارت

در ادامه لازم است بر روی گزینه ویرایش مقابل درگاه نصب شده امید پی (سایان کارت) کلیک نمایید.

ویرایش تنظیمات درگاه پرداخت امیدپی

در صفحه باز شده لازم است اطلاعات مربوطه را وارد نموده و تنظیمات را انجام دهید.

- عنوان درگاه: این گزینه مربوط به نامی است که برای درگاه در نظر می گیرد و به کاربر نمایش داده می شود، این گزینه به صورت پیش فرض نام اصلی درگاه است و می توانید در آن تغییری ایجاد نکنید.

- توضیحات درگاه: این گزینه توضیحاتی است که در زیر اسم درگاه به کاربر نمایش داده می شود.

- لوگوی درگاه: این گزینه لوگویی است که در هنگام انتخاب درگاه به کاربر نمایش داده می شود، در صورت عدم تغییر در این گزینه به صورت پیش فرض لوگوی اصلی درگاه نمایش داده می شود.

- سطح دسترسی: در این بخش می توانید مشخص نمایید چه کاربران با چه سطح دستری می توانند این درگاه را مشاهده و انتخاب کنند، به صورت پیش فرض برای همه کاربران قابل استفاده است.

- کدپذیرنده / نام کاربری (MID): این گزینه توسط درگاه امید پی (سایان کارت) پس از تایید درگاه برای شما ارسال شده است که باید آن را با دقت در این فیلد وارد نمایید.

- رمزعبور (پسورد): این گزینه توسط درگاه امید پی (سایان کارت) پس از تایید درگاه برای شما ارسال شده است که باید آن را با دقت در این فیلد وارد نمایید.

تنظیم درگاه پرداخت سایان کارت

اکنون وبسایت شما به درگاه پرداخت امید پی متصل شده است در ادامه به مرحله بعد می رویم.

اتصال رستریکت کانتنت پرو به پِی زیتو

در این مرحله لازم است پِی زیتو را به عنوان یک درگاه به رستریکت کانتنت پرو معرفی کنیم.

نکته: توجه داشته باشید که باید قبل از انجام این کار خود پلاگین اصلی رستریکت کانتنت پرو ( Restrict Content Pro ) در سایت شما نصب شده باشد.

وارد پلاگین پِی زیتو شده و در منوی درگاه ها و افزونه ها بر روی زبانه افزونه ها کلیک می کنیم.

ورود به صفحه افزونه های پی زیتو

در این صفحه باید بتوانید پلاگین رستریکت کانتنت پرو را مشاهده کنید، اگر پلاگین رستریکت کانتنت پرو را مشاهده نمی کنید، بر روی دکمه افزودن افزونه جدید کلیک نمایید.

افزودن افزونه فروشگاهی در پی زیتو

در پنجره ای که باز می شود رستریکت کانتنت پرو را انتخاب می کنیم و سپس بر روی دکمه افزودن به افزونه های من کلیک کنید و پس از چند ثانیه افزونه به لیست افزونه های شما اضافه خواهد شد.

نصب افزونه فروشگاهی جدید در پی زیتو

تنظیمات درگاه در پیکربندی رستریکت کانتنت پرو

در ادامه به پیکربندی پلاگین رستریکت کانتنت پرو مراجعه می کنیم تا تنظیمات درگاه را در رستریکت کانتنت پرو انجام دهیم.

از طریق پلاگین رستریکت کانتنت پرو که در زبان فارسی نامش عضویت VIP نمایش داده می شود وارد منوی پیکربندی شده و بر روی زبانه پرداخت‌ها کلیک می کنیم.

در صفحه باز شده مشاهده می کنید که پِی زیتو به عنوان یک درگاه پرداخت در این بخش اضافه شده است و بر روی عنوان درگاه یعنی پِی زیتو کلیک کرده و تیک آن را فعال می کنیم.

رفتن به تنظیمات درگاه رستریکت کانتنت پرو

پس از فعال کردن تیک پِی زیتو به عنوان درگاه پرداخت در همان صفحه به پایین صفحه اسکرول نموده و در زیر عنوان تنظیمات پِی زیتو گزینه نام لاتین درگاه لازم است یک نام با حروف انگلیسی و همینطور در گزینه نام نمایشی درگاه که لازم است یک عنوان برای درگاه در نظر بگیرید که این نام به کاربر نمایش داده می شود و سپس حتما بر روی دکمه ذخیره تنظیمات کلیک نمایید.

ویرایش تنظیمات پِی زیتو در رستریکت کانتنت پرو

اکنون پلاگین رستریکت کانتنت پرو (Restrict Content Pro) به درگاه پرداخت امید پی (سایان کارت) متصل شده است ولی پیشنهاد می کنیم برای تنظیمات بهتر چند خط باقی مانده مقاله را نیز مطالعه نمایید.

مشتریان و کاربران سایت شما در مراحل خرید و پرداخت پس از انتخاب درگاه پرداخت در افزونه رستریکت کانتنت پرو و فشردن دکمه پرداخت وارد مراحل پرداخت در افزونه پِی زیتو خواهند شد.

پی زیتو امکانات و ویژگی های متنوعی برای شما در نظر گرفته است و تمام این مراحل، صفحات و امکانات توسط شما از طریق بخش تنظیمات مراحل پرداخت قابل غیر فعال نمودن، اختصاصی سازی و ویرایش است.

شما می توانید با کمک مقاله آموزش تنظیم مراحل پرداخت پِی زیتو به راحتی این موارد را ویرایش و اختصاصی سازی کنید.

همینطور در پلاگین پيزیتو / منوی درگاه‌ها و افزونه ها / زبانه افزونه ها مقابل رستریکت کانتنت پرو یک دکمه ویرایش وجود دارد که با کلیک بر روی آن می توانید تنظیمات مراحل پرداخت را به صورت انحصاری و اختصاصی بر اساس آموزش تنظیم مراحل پرداخت پِی زیتو فقط برای افزونه رستریکت کانتنت پرو تغییر دهید به صورتی که بر روی دیگر افزونه این مراحل تغییر نکند.

از طریق افزونه دستیار پرداخت پِی زیتو شما می توانید رستریکت کانتنت پرو را به همه درگاه های دیگر نیز متصل نموده و از امکانات بی شمار این افزونه برای بهبود و افزایش فروش سایتتان استفاده نمایید.

هر سوال و مشکلی اگر داشتید می توانید از طریق گفتگوی زنده، تلگرام، واتس آپ و دیگر راه های تماس موجود در سایت به صورت ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید.