وبلاگ پِی زیتو

واریز شناسه دار برای وردپرس و جوملا!

سرویس واریز شناسه دار برای وردپرس و جوملا!

در آپدیت جدید پِی زیتو امکان استفاده از سرویس واریز شناسه دار (پرداخت شناسه دار) بر روی تمام سایت‌های وردپرس و جوملا فراهم شده. با این سرویس کاربران می توانند بدون مشکلِ سقف پرداخت و بدون نیاز به پرداخت از طریق درگاه آنلاین، مبالغ مورد نظر خود را پرداخت نمایند در این شیوه مراحل ایجاد و تایید پرداخت بصورت کاملا خودکار انجام می شود.

در واقع سرویس پرداخت شناسه دار یک سرویس بی نظیر برای جابجایی مبالغ بالا بدون سقف پرداخت است که به کاربر اجازه میدهد مبالغ بزرگ و کوچک مورد نظر خود را از یک یا چندین حساب در بانک های مختلف به حساب فروشنده، خدمات دهنده یا فروشگاه واریز کند.

سرویس کیف خدمات دستیار پرداخت پِی زیتو

سرویس کیف خدمات به پِی زیتو اضافه شده.

در این سرویس ارزش افزوده شما با شارژ کیف خدمات خود می توانید از امکانات بسیار خوبی که پِی زیتو ارائه می کند استفاده کنید.

این سرویس برای همه نسخه های پِی زیتو قابل استفاده است و کاربران می توانند از امکانات آن استفاده کنند.

ویژگی جدید انتخاب درگاه در صفحه صورتحساب فروشگاه

یکی از درخواست ها و نیازهای کاربران پِی زیتو این بود که مشتریان در هنگام خرید بدون انتقال به یک صفحه جدید در همان صفحه صورتحساب فروشگاه بتوانند از میان درگاه های فعال در پِی زیتو، درگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

این ویژگی اکنون به پِی زیتو اضافه شده است که این مقاله با توضیحات کامل به آن خواهیم پرداخت.

وریفایل تراکنش های زرین پال

رفع مشکل عدم وریفای و اعتبارسنجی تراکنش ها در زرین پال

عدم وریفای و عدم تایید تراکنش‌های درگاه پرداخت زرین پال در برخی مواقع رخ می دهد، در این مشکل کاربر اقدام به پرداخت می کند و پول از حساب او کسر می شود، ولی زمانی که از درگاه به سایت فروشگاه بر می گردد با پیام تراکنش ناموفق روبرو می شود و وجه واریزی نیز به حساب او عودت داده نمی شود!

چنین اتفاقی برای مشتریان بسیار تجربه ناگواری است و تا زمان مشخص شدن وضعیت پرداختشان بسیار سردرگم و نگران می شوند، و از آن طرف پیگیری و رفع چنین تراکنش هایی برای مدیران سایت‌ها نیز زمان‌بر و طاقت فرسا است که احتمال از دست رفتن آن خریدار و مشتری را نیز به دنبال دارد.

این مشکل توسط پِی زیتو برطرف شده است که در این مقاله با جزئیات بیشتر مشکل و شیوه رفع آن آشنا خواهیم شد.

تراکنش های ناموفق و درگاه پرداخت هوشمند (Smart IPG)

حجم زیاد تراکنش‌های ناموفق و پیگیری نشده در سایت ها یک نگرانی بزرگ برای مدیران سایت ها محسوب می شود. تراکنش هایی که تعداد و جمع مبالغ آنها آنقدر قابل توجه است که نمی توان آن ها را نادیده گرفت و اگر تبدیل به پرداخت موفق می شد می توانست درآمد سایت و شرکت را درصد بسیار زیادی افزایش دهد.

اگر تاکنون به این تراکنش ها توجه نکرده اید پیشنهاد میکنیم همین حالا به بخش تراکنش ها و سفارشات سایتتان سری بزنید و حجم تراکشن ها و سفارشات پرداخت نشده را مشاهده کنید!