درباره پِی زیتو

داستان شکل گیری پِی زیتو

دستیار پرداخت جامع جوملا و وردپرس
سال ۹۱ وقتی تصمیم گرفتم سایتی راه اندازی کنم امکانات بسیار کم بود، برای انتخاب افزونه فروشگاه ساز به جای این که افزونه ها را با هم مقایسه کنم و بهترین گزینه را انتخاب کنم، ابتدا باید تحقیق می کردم که چه بانکی و با چه شرایطی درگاه پرداخت در اختیار من قرار می دهد و بعد تحقیق می کردم کدام افزونه فروشگاه ساز برای این بانک پلاگین درگاه پرداخت دارد ! و در نهایت همان را انتخاب می کردم.
پس از عبور از مراحل پیچیده دریافت درگاه پرداخت و نصب فروشگاه ساز در سایتم وقتی پلاگین پرداخت مورد نظر را تهیه و در سایتم نصب کردم، در کمال ناباوری پلاگین به درستی کار نمی کرد، همان پلاگین را از ۲ سایت دیگر نیز خریداری کردم و آن هم دقیقا همان مشکل را داشتند و به درستی کار نمی کردند از یکدیگر کپی شده بودند! پشتیبانی سایت ها نیز قادر به رفع مشکل نبودند!
همان موقع جرقه تولید افزونه پِی زیتو در ذهنم روشن شد، البته بسیار ساده تر از چیزی که اکنون پیش روی شما وجود دارد.
در سال ۹۴ در کنار کار طراحی سایت، افزونه و قالب با تیم برنامه نویسی شروع  به نوشتن این افزونه با نام "جومبانک" کردیم و در فروردین سال ۹۶ اولین نسخه آن برای جوملا و در ادامه در بهمن سال ۹۸ نسخه وردپرس آن منتشر شد.
از سال ۹۶ تا سال ۱۴۰۱ جومبانک در بیش از ۲۰۰۰ سایت جوملا و وردپرس استفاده شد، بروزرسانی های متعددی برای آن منتشر شد و امکانات جذابی به آن اضافه شد و چیزی بسیار بزرگتر و قوی تر از ایده اولیه آن شکل گرفت.
در سال ۱۴۰۱ با توجه به پیشرفت سریع افزونه، استقبال بی نظیر کاربران، نیاز به زیر ساخت های پیشرفته برای افزودن امکانات بیشتر و همینطور برای خدمات رسانی بهتر به کاربران تصمیم گرفتیم "جومبانک" را "پِی زیتو" تغییر نام دهیم و آن را تبدیل به یک برند مستقل کنیم.
اکنون در تاریخ ۵ تیر ۱۴۰۱ پس از این سال‌ها تجربه و وفاداری، دستیار پرداخت جامع جوملا و وردپرس با نام پِی زیتو در اختیار شما قرار دارد.
پِی زیتو یک افزونه بی نظیر و بدون مشابه برای وردپرس و جوملا است که در ایران و جهان منتشر شده، طبق برنامه راه که برای آینده این افزونه در نظر گرفته شده است نسخه فعلی با همه امکانات هنوز به میانه راه نیز نزدیک نشده است و آینده بلند پروازانه‌ای برای آن در نظر داریم.

حمیدرضا ذوالفقار
بنیان‌گذار و مدیر پِی زیتو